Nacházíte se zde: Rolety a vrata / Produkty / Průmyslová vrata

Průmyslová vrata

Hledáte spolehlivá průmyslová vrata? Naše nabídka vás jistě zaujme. Naše společnost dodává spolehlivá sekční a rolovací průmyslová vrata i v rychloběžném provedení. Průmyslová sekční vrata Hörmann mají svislé otvírání, čímž poskytují prostor před vraty i za nimi. Nejvyššíodolnost proti poškrábání u prosklení průmyslových sekčních vrat. Inovativníintegrované dveře bez vysokého prahu.

Rolovací průmyslovávrata Hörmann z hliníku, oceli a ušlechtilé oceli jsou díky velice jednoduché konstrukci obzvlášť hospodárná. Rolovací vrata zabírají nad otvoremjen málo místa a navíjejí se kompaktně za překladem. Předsazená světelná závora rozpozná překážky ještě před dotykem samotných vrat. Tato pomůcka je vhodná zejména u rychloběžných rolovacích vrat, kde zvyšuje jejich bezpečnost bezpřerušení plynulosti chodu.

Rychloběžná průmyslová vrata Hörmann vynikají spolehlivostí, bezpečností i hospodárností. Vysoká bezpečnost je docílena bezdrátovým vyhodnocováním kontaktních lišt v kolejnici. Infračervený senzor zvyšuje bezporuchovost oproti pohyblivému spirálovému kabelu. Zranění je díky podlahovému profilu SoftEdge prakticky vyloučeno.

Certifikovaná bezpečnost, rychlý servis, kompletní poradenství a 10letá poprodejní zárukavrat, pohonů a řízení pro všechna průmyslová vrata Hörmann.

Průmyslová vrata Hörmann celoprosklená

Průmyslová vrata Hörmann celoprosklená

Průmyslová vrata Hörmann

Průmyslová vrata Hörmann

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata Hörmann s okénky typ A

Průmyslová vrata Hörmann s okénky typ A

Poptávkový formulář

Tučně zvýrazněná pole jsou povinná

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Místo montáže:
Zpráva:

© 2018 roletyavrata

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.
Kvalitní pneu nexen . Barum rychle a kvalitně. Posilovací věž patří k nejoblíbenějším posilovacím strojům pro domácí kondiční cvičení.