Nacházíte se zde: Rolety a vrata / Produkty / Rolety předokenní a nadokenní

Rolety předokenní a nadokenní

Moderní předokenní anadokenní rolety Batima pro novostavby nabízíme v širokém výběru provedení a barev. Roletyjsou buď plastové, nebo hliníkové a pro vyšší bezpečnost jsou jištěnépružinami. Moderní technologie výroby dělají rolety prakticky bezúdržbovés vysokou životností. Elektrické ovládání s možností centrálního propojenímposkytuje nadstandardní komfort.

Rolety pro dodatečnou montáž je možné vyrobit dle rozměrůdodaných zákazníkem, nebo po zaměření naším zaměstnancem přímo na místě.Maximální šíře rolety jsou 3 m.

Speciální venkovní rolety pro okna panelových domůzvyšují úsporu nákladů na vytápění, dokážou účinně utlumit vnější hluk, a jsouvhodné i pro již zateplené domy. Roleta zachovává tepelně-izolační vlastnostiokenního rámu a ovládání je možné volit buď mechanické nebo elektrické.

Rolety pro překlady Porotherm z ohýbaného Al plechudodáváme v odstínech RAL. Lamely rolet se při vytažení zcelaschovají do boxu a nezasahují do světlosti okenního otvoru.

Rolety pro překladBAT G brání úniku tepla, tlumí vnější hluk, odolávají plísním, hmyzu ivlhkosti. Rolety mají zvýšenou ochranu proti vloupání. Roletu je možnéinstalovat i do rohů budov,arkýřů a nad oblouková okna. Možnost zapuštění vodící lišty, přidání sítě protihmyzu či bezpečnostní žaluzie.

Rolety

Rolety

Rolety

Rolety

Poptávkový formulář

Tučně zvýrazněná pole jsou povinná

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Místo montáže:
Zpráva:

© 2018 roletyavrata

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.
Scholl zdravotní obuv - správná volba pro náročné! Kvalitní pneu nexen . Barum rychle a kvalitně.